Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

20.04.2015

Чому необхідні системи комфортної вентиляції?

Будинки стають все більш герметичними, що, звичайно, економить гроші. З іншого боку,  герметичні будинки мають негативний вплив на мікроклімат приміщень.

16.04.2015

Прем'єра - Hoval показав HomeVent® комфорт FR (150) на виставці ISH

Агрегати комфортної вентиляції HomeVent® компанії Hoval економлять енергію, відфільтровують подразнюючий пилок, комах, забруднюючі речовини з повітря і забезпечують створення найприємнішої атмосфери в будинку.

09.04.2015

ISH – Центри обробки даних ефективно використовують модульну і вільно масштабовану систему охолодження Hoval ServeLine.

На провідній світовій виставці ISH-2015 компанія Hoval, експерт з кліматичних систем, продемонструвала модульну систему підвищеної надійності ServeLine. Рішення Hoval охолоджує центри обробки даних в абсолютно безпечний, а також надзвичайно енергоефективний спосіб.

02.04.2015

Hoval представив нове покоління RoofVent® - ефективної кліматичної системи, керованої потребами

Hoval продемонстрував нову, повністю модернізовану серію RoofVent® на виставці ISH-2015, провідній торгівельній виставці у світі. Децентралізовані кліматичні установки керують кліматом приміщення відповідно до потреб і відновлюють до 84 відсотків тепла з витяжного повітря. Це робить їх найефективнішими вентиляційними установками такого типу.

25.03.2015

Hoval @ ISH 2015: Поєднання традицій та захоплення технологіями

"Повний успіх". Саме так Пітер Гернер, генеральний директор бізнес-підрозділу опалювальної техніки Hoval Group, описав результат участі компанії у виставці ISH 2015. Постачальник систем з Ліхтенштейну представив свою продукцію на трьох стендах у Франкфурті. У той час як стенд Опалювальних Технологій зосередився на темах ErP та експертизи системного консалтингу, Кліматичні Технології зробили прем'єру нової, повністю переробленої серії RoofVent®, а також дуже плоского і компактного HomeVent® comfort FR (150) - пристрою комфортної вентиляції. На стенді Рекуперації Енергії Hoval приділив особливу увагу спільній присутності з його новою дочірньою компанією Enventus (Швеція) і яскраво показав свою широку лінійку роторних та пластинчастих теплообмінників.

04.12.2014

Об'єднання зусиль - Hoval перебирає контроль над Enventus

1 грудня 2014 року компанія Hoval поглинула Enventus - компанію, що спеціалізується на виробництві роторних теплообмінників.

16.09.2014

Опалення, кондиціювання та вентиляція з Майстром енергозбереження.

Концерн MTD (США) - один з найбільших в світі виробників моторизованих садових інструментів -  побудував новий пресовий завод в районі озера Балатон.Для опалення нових залів шукалися інноваційні рішення в якості альтернативи стандартним газовим приладам. Саме таке обладнання проектувальники з екологічно-свідомої компанії знайшли в Hoval.

08.08.2014

Компанія Hoval видала керівництво для проектування систем кондиціювання дата-центрів ServeLine.

Компанія Hoval створила ідеальну кліматичну систему для дата-центрів - ServeLine. Ця система на базі адіабатичного випаровування дозволяє скоротити витрати на енергію та забезпечити регламентовані кліматичні умови в серверних приміщеннях.

26.03.2014

Інтерв'ю Володимира Степури, директора компанії Ліконд, і Стефана Едера, керівника кліматичного підрозділу компанії Hoval на виставці MCE'2014

26.03.2014

Компания Hoval приняла участие в выставке Mostra Convegno Expocomfort 2014

С 18 по 21 марта 2014 г. в Милане (Италия) проводилась Международная выставка технологий обогрева, охлаждения и кондиционирования MCE - Mostra Convegno Expocomfort 2014.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.