Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

30.10.2015

RoofVent® віришує проблеми надлишкового тепла, диму і масляного туману!

Кліматичний агрегат Hoval RoofVent® ще раз продемонстрував переваги власної конструкції. Жодних повітроводів у виробничому цеху для подачі чистого й свіжого повітря: прохолодно влітку й тепло взимку.

22.09.2015

Hoval World Sales Meeting 2015

У Ашхаймі, що біля Мюнхена, 10-11 вересня пройшла зустріч представників Hoval з усього світу - Hoval World Sales Meeting 2015

26.08.2015

Незабаром нове маркування ErP!

Що Вам треба знати про ці нові правила?

30.06.2015

У міжнародному технічному семінарі компанії HOVAL взяли участь українські фахівці

Наприкінці червня 2015 року м. Мартін (Словаччина) відбувся семінар для технічних фахівців, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції.

29.05.2015

ProcessVent - інтегроване системне рішення, що заощаджує до 98 відсотків теплової енергії

Децентралізований, компактний агрегат для вентиляції, опалення та охолодження виробничих залів є справжнім  чемпіоном з енергозбереження - ProcessVent знижує витрати на опалення на 98 відсотків.

20.04.2015

Чому необхідні системи комфортної вентиляції?

Будинки стають все більш герметичними, що, звичайно, економить гроші. З іншого боку,  герметичні будинки мають негативний вплив на мікроклімат приміщень.

16.04.2015

Прем'єра - Hoval показав HomeVent® комфорт FR (150) на виставці ISH

Агрегати комфортної вентиляції HomeVent® компанії Hoval економлять енергію, відфільтровують подразнюючий пилок, комах, забруднюючі речовини з повітря і забезпечують створення найприємнішої атмосфери в будинку.

09.04.2015

ISH – Центри обробки даних ефективно використовують модульну і вільно масштабовану систему охолодження Hoval ServeLine.

На провідній світовій виставці ISH-2015 компанія Hoval, експерт з кліматичних систем, продемонструвала модульну систему підвищеної надійності ServeLine. Рішення Hoval охолоджує центри обробки даних в абсолютно безпечний, а також надзвичайно енергоефективний спосіб.

02.04.2015

Hoval представив нове покоління RoofVent® - ефективної кліматичної системи, керованої потребами

Hoval продемонстрував нову, повністю модернізовану серію RoofVent® на виставці ISH-2015, провідній торгівельній виставці у світі. Децентралізовані кліматичні установки керують кліматом приміщення відповідно до потреб і відновлюють до 84 відсотків тепла з витяжного повітря. Це робить їх найефективнішими вентиляційними установками такого типу.

25.03.2015

Hoval @ ISH 2015: Поєднання традицій та захоплення технологіями

"Повний успіх". Саме так Пітер Гернер, генеральний директор бізнес-підрозділу опалювальної техніки Hoval Group, описав результат участі компанії у виставці ISH 2015. Постачальник систем з Ліхтенштейну представив свою продукцію на трьох стендах у Франкфурті. У той час як стенд Опалювальних Технологій зосередився на темах ErP та експертизи системного консалтингу, Кліматичні Технології зробили прем'єру нової, повністю переробленої серії RoofVent®, а також дуже плоского і компактного HomeVent® comfort FR (150) - пристрою комфортної вентиляції. На стенді Рекуперації Енергії Hoval приділив особливу увагу спільній присутності з його новою дочірньою компанією Enventus (Швеція) і яскраво показав свою широку лінійку роторних та пластинчастих теплообмінників.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.