Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

10.11.2016

Система вентиляції для виробничого цеху: природна або примусова?

Гарна якість повітря і комфортна температура у великих робочих приміщеннях, до прикладу у виробничих цехах, обумовлена належною вентиляцією.

03.11.2016

Ефективне опалення: 10 порад щодо ефективного використання енергії

Ви є власником нерухомості або орендарем – не суттєво, тому що кожен може обігріватися ефективно. За допомогою наших підказок Ви зможете підвищити енергоефективність Вашого домашнього господарства і звести до мінімуму екологічний слід, таким чином Ви зможете заощадити і гроші, і енергію.

20.10.2016

Hoval: як все починалося

18.09.2016

Перший в світі енергетично самодостатній багатоквартирний будинок - місія здійсненна!

Це стало фактом! У Швейцарії збудований перший в світі багатоквартирний житловий будинок, що експлуатується цілий рік без будь-яких зовнішніх джерел енергії. Жодна з дев'яти квартир не підключена до міських мереж, оскільки вся електрична енергія надходить від сонця, а тепло - від землі.

13.07.2016

Hoval забезпечує надійне опалення Titanic Belfast

Котли Hoval UltraGas продовжують безперебійне постачання теплом та гарячою водою Titanic Belfast - найбільшу в світі виставку, присвячену Титаніку

29.06.2016

Технічний семінар HOVAL 2016

В червні 2016 року м. Долні Кубін (Словаччина) відбувся семінар для технічних фахівців, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції.

30.05.2016

Ефективне охолодження центрів обробки даних: Hoval ServeCool встановлює нові стандарти

Як ніколи не втрачати ваш холод: центри обробки даних (ЦОД) повинні безперервно охолоджуватися, якщо вони працюють з максимальною продуктивністю; саме тому компанія Hoval розробила кліматичні модулі ServeCool. За допомогою цього рішення, механічне компресійне охолодження буде потрібним протягом кількох днів на рік, а в помірному кліматі - взагалі не потрібним.

23.03.2016

Ідеальний інструмент для проектувальників

Інженери-проектувальники  ОВіК, що вирішують подвійну задачу в своїй діяльності - проектування з найвищим рівнем точності та максимальну ефективність - давно вже використовують програмне забезпечення Hoval HK- Select.

23.02.2016

Вентиляція спортивних залів. Скільки свіжого повітря має бути забезпечено? - Швидкі поради проектувальникам

Кількість повітря, яка повинна забезпечуватися, залежить від мети, з якою використовуються ці зали. Тобто, чи використовується зал виключно в якості навчального центру для обмеженого числа спортсменів, або тут проводяться спортивні заходи з глядачами, або на заходах очікується велика кількість глядачів у випадку багатофункціонального залу.

29.01.2016

Свіже повітря для вашого залу. Нове покоління продуктів: RoofVent®.

Децентралізовані кліматичні установки тепер перевершують центральні кондиціонери більше, ніж будь-коли. Нове покоління вентиляційних установок Hoval RoofVent® відновлюють до 84% тепла завдяки своїм вражаючим пластинчастим теплообмінникам. На додаток до цього, вони споживають лише мінімальну кількість енергії.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.