Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

23.03.2016

Ідеальний інструмент для проектувальників

Інженери-проектувальники  ОВіК, що вирішують подвійну задачу в своїй діяльності - проектування з найвищим рівнем точності та максимальну ефективність - давно вже використовують програмне забезпечення Hoval HK- Select.

23.02.2016

Вентиляція спортивних залів. Скільки свіжого повітря має бути забезпечено? - Швидкі поради проектувальникам

Кількість повітря, яка повинна забезпечуватися, залежить від мети, з якою використовуються ці зали. Тобто, чи використовується зал виключно в якості навчального центру для обмеженого числа спортсменів, або тут проводяться спортивні заходи з глядачами, або на заходах очікується велика кількість глядачів у випадку багатофункціонального залу.

29.01.2016

Свіже повітря для вашого залу. Нове покоління продуктів: RoofVent®.

Децентралізовані кліматичні установки тепер перевершують центральні кондиціонери більше, ніж будь-коли. Нове покоління вентиляційних установок Hoval RoofVent® відновлюють до 84% тепла завдяки своїм вражаючим пластинчастим теплообмінникам. На додаток до цього, вони споживають лише мінімальну кількість енергії.

30.10.2015

RoofVent® віришує проблеми надлишкового тепла, диму і масляного туману!

Кліматичний агрегат Hoval RoofVent® ще раз продемонстрував переваги власної конструкції. Жодних повітроводів у виробничому цеху для подачі чистого й свіжого повітря: прохолодно влітку й тепло взимку.

22.09.2015

Hoval World Sales Meeting 2015

У Ашхаймі, що біля Мюнхена, 10-11 вересня пройшла зустріч представників Hoval з усього світу - Hoval World Sales Meeting 2015

26.08.2015

Незабаром нове маркування ErP!

Що Вам треба знати про ці нові правила?

30.06.2015

У міжнародному технічному семінарі компанії HOVAL взяли участь українські фахівці

Наприкінці червня 2015 року м. Мартін (Словаччина) відбувся семінар для технічних фахівців, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції.

29.05.2015

ProcessVent - інтегроване системне рішення, що заощаджує до 98 відсотків теплової енергії

Децентралізований, компактний агрегат для вентиляції, опалення та охолодження виробничих залів є справжнім  чемпіоном з енергозбереження - ProcessVent знижує витрати на опалення на 98 відсотків.

20.04.2015

Чому необхідні системи комфортної вентиляції?

Будинки стають все більш герметичними, що, звичайно, економить гроші. З іншого боку,  герметичні будинки мають негативний вплив на мікроклімат приміщень.

16.04.2015

Прем'єра - Hoval показав HomeVent® комфорт FR (150) на виставці ISH

Агрегати комфортної вентиляції HomeVent® компанії Hoval економлять енергію, відфільтровують подразнюючий пилок, комах, забруднюючі речовини з повітря і забезпечують створення найприємнішої атмосфери в будинку.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.