Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

17.05.2017

Ліхтенштейн. Місце бізнесової діяльності: швидкий огляд

Цікавий огляд Ліхтенштейну, як місця для побудови бізнесу

26.04.2017

Охолодження Центрів Обробки Даних з максимальною енергоефективністю

За допомогою цього рішення, механічне компресорне охолодження потрібно тільки кілька днів на рік, а в помірному кліматі - не потрібно взагалі.

30.03.2017

Там, де зустрічаються Hoval та Airbus…

авіаційні ангари, що займають площу декількох футбольних полів

27.02.2017

Змішувальна та стратифікаційна вентиляція у виробничих залах - що ви маєте знати.

У виробничих залах з високим рівнем навантаження, корисні теплові надходження і точно визначені рівні шкідливих речовин можуть підтримуватися в довгостроковій перспективі тільки в тому випадку, якщо заходи з вентиляції  адаптовані до процесів.

30.12.2016

Що таке BIM? - Переваги BIM в роботі проектувальника ОВВК

Доступ до інформації, встановлення пріоритетів і належна комунікація між групами проектувальників різних напрямків мають ключове значення для успішного проектування систем.

10.11.2016

Система вентиляції для виробничого цеху: природна або примусова?

Гарна якість повітря і комфортна температура у великих робочих приміщеннях, до прикладу у виробничих цехах, обумовлена належною вентиляцією.

03.11.2016

Ефективне опалення: 10 порад щодо ефективного використання енергії

Ви є власником нерухомості або орендарем – не суттєво, тому що кожен може обігріватися ефективно. За допомогою наших підказок Ви зможете підвищити енергоефективність Вашого домашнього господарства і звести до мінімуму екологічний слід, таким чином Ви зможете заощадити і гроші, і енергію.

20.10.2016

Hoval: як все починалося

18.09.2016

Перший в світі енергетично самодостатній багатоквартирний будинок - місія здійсненна!

Це стало фактом! У Швейцарії збудований перший в світі багатоквартирний житловий будинок, що експлуатується цілий рік без будь-яких зовнішніх джерел енергії. Жодна з дев'яти квартир не підключена до міських мереж, оскільки вся електрична енергія надходить від сонця, а тепло - від землі.

13.07.2016

Hoval забезпечує надійне опалення Titanic Belfast

Котли Hoval UltraGas продовжують безперебійне постачання теплом та гарячою водою Titanic Belfast - найбільшу в світі виставку, присвячену Титаніку

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.