Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

28.09.2018

Кліматичні системи для харчової логістики: надзвичайно економічні та екологічно чисті

Створення найбільш економічного рішення для ваших потреб не є тривіальним завданням - саме тому міжнародна компанія з харчової логістики обрала систему вентиляції та опалення Hoval для своїх дистриб'юторських центрів у Польщі.

22.08.2018

Вентиляція, охолодження та опалення великих залів тепер повністю децентралізовані

Hoval створює простір і об'єднує свої децентралізовані кліматичні системи з децентралізованими тепловими насосами, надаючи проектувальникам нову свободу у проектних рішеннях ОВВК для одноповерхових залів і складів, які потребують опалення взимку і охолодження влітку.

13.07.2018

Комплексна система для нового трамвайного депо

У 2017 році Люксембург оновив свою трамвайну систему. Нове трамвайне депо настільки ж сучасне, як і нові трамваї, що летять уздовж рейок.

27.06.2018

HK-Select 2018 - Нова версія програми вибору обладнання Hoval

З’явилася оновлена версія HK-Select 2018 - програми для вибору кліматичного обладнання Hoval з підтримкою теплових насосів.

12.06.2018

Масштабний проект опалення та вентиляції

Безкраї поля вітрових турбін виробляють енергію уздовж узбережжя північної Європи, тому британське місто Галл стало логічним вибором для побудови нової фабрики з виробництва лопатей для турбін Siemens.

07.05.2018

Яке значення має маркування CE та декларація про відповідність компонентів для блоків ОВК? Що потрібно знати

Маркування СЕ являє собою підтвердження від виробника, що продукт відповідає основним вимогам директив

23.04.2018

Технічний семінар в Австрії

У квітні 2018  року м. Гетлесбрунн (Австрія) відбувся семінар для технічних фахівців, організований компанією HOVAL

30.03.2018

RoofVent RP / TopVent TP. Вентиляція, опалення та охолодження промислових залів - тепер повністю децентралізовані

Змініть свій погляд на побудову великої кліматичної системи  з Hoval, навіть якщо ви певний час вже користуєтеся перевагами децентралізованих кліматичних систем

27.02.2018

Рециркуляційні обігрівачі для будь-яких залів

Іноді, розумні професіонали просто потребують швидкого рішення, щоб задовільнити потреби своїх клієнтів - з простою установкою і без громіздких процесів проектування. Hoval пропонує два типи економічно ефективних, енергозберігаючих рециркуляційних нагрівачів.

29.01.2018

Хто і що є причиною плісняви, і як ви можете запобігти цьому?

Цвіль зустрічається не тільки на старих стінах. Пліснява може завдати удару і в нових будівлях. Всюди, де є волога, може з’явитися пухнаста пліснява. Чи є винними мешканці, що недостатньо провітрюють будинок? Чи архітектори, які хибно проектують? Або халатні будівельники?

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.