Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

28.02.2020

Промислова вентиляція: вдосконалення проектів для виробничих цехів

Якщо вентиляційні системи мають бути ефективними та економічними, важливо враховувати впливи повітряних потоків у приміщенні та припливного повітря дуже ретельно.

23.01.2020

Чисте повітря промислових об’єктів, користь від здорового мікроклімату та зниження експлуатаційних витрат.

Hoval ProcessVent® - компактні агрегати - для вентиляції, обігріву та охолодження промислових приміщень  з високим рівнем рекуперації енергії забрудненого технологічного повітря.

01.10.2019

5 порад Hoval щодо опалення та економії енергії

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете стабільно зменшити споживання енергії та, відповідно, витрати на опалення вашого житла.

19.09.2019

Масштабна економія енергії

Сьогодні багато компаній надають великого значення енергозаощадливим, екологічно чистим методам виробництва - як з економічних причин, так і з метою задоволення законодавчих вимог щодо екологічності та здорових умов праці.

29.08.2019

Hoval застосовує системний підхід до опалення та вентиляції у великих логістичних центрах

Ця логістична компанія є однією з найбільших у Хорватії. Зараз вона будує новий логістичний центр поруч з столицею і Hoval пропонує комплексне рішення.

31.07.2019

ServeCool - провідне рішення для інноваційних центрів обробки даних

Нестандартне охолодження в центрах обробки даних (ЦОД)- це задача гідна систем ServeCool та інженерів Hoval з їхнім багатим досвідом.

28.06.2019

Технічний семінар HOVAL 2019

В червні 2019 року в Австрії  в м. Відень відбувся технічний семінар, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції.

15.05.2019

Ефективне рішення забезпечує швидке нагрівання

Крістіан Граф, керівник транспортного підрозділу Ховал у Вадуці рекомендує нові рециркуляційні опалювальні агрегати Hoval TopVent® TV і TopVent® TW. Обидва швидко виділяють тепло і одночасно заощаджують простір.

24.04.2019

Нова версія програми вибору обладнання Hoval HK-Select 2019

Шановні колеги, повідомляємо про доступність оновленої версії програми для вибору кліматичного обладнання Hoval HK-Select 2019

22.04.2019

ЛІКОНД проводить семінар з кліматичного обладнання HOVAL

19 квітня поточного року в столичному готелі Русь  компанія ЛІКОНД провела техніко-комерційний семінар «Децентралізовані кліматичні системи HOVAL для великих приміщень промислового та комерційного призначення. Тепер і з тепловими насосами» для представників власної дилерської мережі, проектних організацій, незалежних архітектурно-дизайнерських бюро, тощо.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.