Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

15.05.2019

Ефективне рішення забезпечує швидке нагрівання

Крістіан Граф, керівник транспортного підрозділу Ховал у Вадуці рекомендує нові рециркуляційні опалювальні агрегати Hoval TopVent® TV і TopVent® TW. Обидва швидко виділяють тепло і одночасно заощаджують простір.

24.04.2019

Нова версія програми вибору обладнання Hoval HK-Select 2019

Шановні колеги, повідомляємо про доступність оновленої версії програми для вибору кліматичного обладнання Hoval HK-Select 2019

22.04.2019

ЛІКОНД проводить семінар з кліматичного обладнання HOVAL

19 квітня поточного року в столичному готелі Русь  компанія ЛІКОНД провела техніко-комерційний семінар «Децентралізовані кліматичні системи HOVAL для великих приміщень промислового та комерційного призначення. Тепер і з тепловими насосами» для представників власної дилерської мережі, проектних організацій, незалежних архітектурно-дизайнерських бюро, тощо.

12.03.2019

Перехресний або протипотоковий?

З впровадженням Директиви по Екодизайну 2009/125/EC вперше були запроваджені вимоги з мінімальної теплової ефективності. Вона мала безпосередній вплив на вибір і розробку систем рекуперації тепла.

31.01.2019

Стандарт DIN EN ISO 16890 визначає ефективність фільтра щодо до фракцій дрібного пилу

Стандарт DIN EN ISO 16890 "Повітряні фільтри для загальної вентиляції", який діє в усьому світі з липня 2018 року, позначає новий етап у стандартизованому процесі тестування та класифікації фільтрів класів G, M і F.

28.12.2018

RoofVent з тепловим насосом - чемпіон з енергозбереження

Децентралізовані системи вентиляції, опалення та охолодження великих залів чудово зарекомендували себе у порівнянні з централізованими системами

30.11.2018

Cистема децентралізованої вентиляції в центрі деревообробної промисловості.

Вибір правильної системи вентиляції, опалення та охолодження з рекуперацією енергії вже на етапі планування є надзвичайно важливим для уникнення будь-яких незручностей в майбутньому.

31.10.2018

Децентралізована система вентиляції у виробничому залі Rolls-Royce у Гдині

Як правильно проектувати вентиляцію на робочих місцях та які рішення було використано в сервісному центрі Sea Rolls-Royce в Гдині

28.09.2018

Кліматичні системи для харчової логістики: надзвичайно економічні та екологічно чисті

Створення найбільш економічного рішення для ваших потреб не є тривіальним завданням - саме тому міжнародна компанія з харчової логістики обрала систему вентиляції та опалення Hoval для своїх дистриб'юторських центрів у Польщі.

22.08.2018

Вентиляція, охолодження та опалення великих залів тепер повністю децентралізовані

Hoval створює простір і об'єднує свої децентралізовані кліматичні системи з децентралізованими тепловими насосами, надаючи проектувальникам нову свободу у проектних рішеннях ОВВК для одноповерхових залів і складів, які потребують опалення взимку і охолодження влітку.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.