Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Поточна інформація про COVID-19 у Князівстві Ліхтенштейн

02.08.2021

Covid-19.PNG

Станом на 19 липня 2021

• Загальні відомості

У громадському транспорті необхідно носити маску. Сектор гостинності та ресторани відкриті. Відкриті всі загальнодоступні заклади (такі як музеї, бібліотеки, фітнес-центри, спортивні центри тощо). Публічні заходи дозволені для груп до 1000 осіб. Для приватних подій не існує обмежень по кількості людей.

• В’їзд до Князівства Ліхтенштейн

Для в’їзду до Князівства Ліхтенштейн застосовуються ті ж правила, що і до Швейцарії. Особи, які в’їжджають з країни або з місцевості з високим ризиком зараження, повинні перебувати в карантині протягом 10 днів. Список цих країн постійно оновлюється, і його можна знайти на сторінці Карантинні зобов’язання для мандрівників Федерального управління охорони здоров’я Швейцарії.

• Громадський транспорт

Особи старше 12 років зобов’язані носити маски у всіх видах громадського транспорту (включно з гірськими залізницями). Маски доступні в аптеках та супермаркетах у звичайний час роботи.

• Проживання

Готелі, апартаменти для відпочинку, пансіонати, молодіжні гуртожитки, кемпінги та котеджи, як правило, відкриті відповідно до правил гігієни та безпеки та з нетерпінням чекають на зустріч гостей знову.

• Ресторани

Приміщення ресторанів та літні площадки є відкритими.

• Події

Публічні заходи дозволені для груп до 1000 осіб. Для приватних заходів немає обмежень.

• Загальнодоступні об’єкти

Відкриті всі загальнодоступні заклади: такі як музеї, бібліотеки, фітнес-центри, спортивні центри, тощо. Магазини та школи також працюють.
Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.