Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Як корпорація Hoval протидіє коронавірусу

15.12.2020

Hoval corona.jpg

Поточна ситуація навколо коронавірусу на даний момент викликає невизначеність у всьому світі. Тому ми хотіли б повідомити вам про заходи, які вживає корпорація Hoval для захисту своїх клієнтів, ділових партнерів та працівників, а також про розгляд різноманітних подальших сценаріїв.

Здоров’я своїх працівників, в той же час забезпечення надійної доступності для клієнтів є головним пріоритетом для Hoval. З цієї причини були розроблені різні заходи, які допомагають запобігти поширенню вірусу.

В корпорації Hoval вже реалізовані такі заходи:
(з урахуванням нормативних вимог, що застосовуються в кожній країні)

• Співробітники Hoval були детально проінформовані про гігієнічні заходи (мити / дезінфікувати руки, не потискати руки, кашляти / чхати в зігнутий лікоть) для запобігання поширенню вірусу. Це робиться за чіткими вказівками та розпорядженнями органів влади та з обговореннями в групах.

• Антивірусні дезінфекуючі засоби для рук доступні працівникам усіх офісів.

• Носіння гігієнічних масок у Hoval є обов’язковим відповідно до законодавства кожної країни, і мінімальна відстань повинна суворо дотримуватися.

• З метою захисту працівників, клієнтів та ділових партнерів, усі компанії Hoval запровадили подальші індивідуальні захисні заходи для забезпечення функціональності своїх заводів. Наприклад, обмежена кількість людей та збільшена частота прибирання в усіх приміщеннях, здійснюється регулярне провітрювання, поширена робота в домашньому офісі, посилені заходи для відвідувачів.

• Працівники з симптомами залишаються вдома, і причина повинна бути обов’язково з’ясована.

• У разі зараження проводиться ізоляція / карантин та відстежуються контакти.

• Hoval не обмежує роботу в сервісному обслуговуванні споживачів, навіть у нинішній ситуації: служби сервісу все ще доступні для клієнтів. Зверніться до відповідної місцевої компанії Hoval.

• Наша команда з продажу доступна за телефоном, електронною поштою та, за бажання, засобами відеозв’язку або особисто. Контактуйте з місцевою компанією Hoval.

• Наша логістична команда напоготові - ми доступні для постачання та подбаємо про ваші замовлення!

• Наш план боротьби з пандемією гарантує, що корпорація Hoval щодня оцінює загальну ситуацію і, отже, може гнучко та швидко реагувати на будь-які нові ситуації.
Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.