Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Ідеальний мікроклімат

16.06.2020

Компанія Salvagnini Maschinenbau 20 років покладається на кліматичні системи Hoval. Загалом 30 агрегатів TopVent® і RoofVent® забезпечують комфортний мікроклімат у приміщеннях. Ще один виробничий цех був інтегрований наприкінці 2019 року.

Salvagnini.jpg
Обладнання Hoval забезпечило ідеальний клімат у виробничих залах Salvagnini з 1996 року.

Понад 50 років група Salvagnini пропонує надійні, довговічні та адаптовані рішення для промисловості листового металу. Її корпоративний центр в Енсдорфі, Нижня Австрія, є найбільшим у світі осередком передових технологій для автоматизованого згинання. На об’єкті працює близько 430 працівників. Виробничі зали вентилюються, опалюються та охолоджуються за допомогою загалом 30 агрегатів Hoval TopVent® і RoofVent®.

Децентралізовані та модульні: індивідуальне рішення для кожного залу
Кондиціонерні агрегати Hoval забезпечили ідеальний мікроклімат у виробничих залах Salvagnini протягом двох десятиліть. Перше покоління  почало функціонувати в 1996 році, і вони досі працюють. Як результат, на всіх виробничих майданчиках є установки TopVent® та RoofVent® різних поколінь. Протягом багатьох років компанія Salvagnini поширила кліматичні системи на додаткові цехи. "Модульна система від Hoval дозволяє нам поступово охоплювати нові зали. Крім цього, агрегати різних поколінь функціонують в складі однієї системи без жодних проблем" – пояснює технічний керівник та уповноважений представник Вольфганг Кунце. В 2019 році  агрегати обслуговували загальну площу 14 600 м2. Але наприкінці року Hoval облаштував ще 2900 м2 залу №7.


Легка інтеграція в існуючу систему управління
Для Salvagnini важливо, щоб системи працювали ефективно, особливо це стосується рекуператорів. Крім того, Кунце також хотів інтегрувати вентиляційні установки Hoval в існуючу систему управління. Він в захваті від того, що він зміг знайти інтеграційне рішення разом з Hoval: "Коли справа стосувалася пошуку ідеальної кліматичної системи в приміщенні, вирішальне значення мала легка та безпроблемна інтеграція в нашу існуючу систему керування опаленням, вентиляцією, кондиціюванням та водопостачанням Honeywell. З агрегатами Hoval все це прекрасно працює".

Ідеальний клімат для працівників у залах
Агрегати TopVent® і RoofVent® щогодини подають близько 120 000 м3 свіжого повітря в зали і забезпечують комфортний мікроклімат у виробничих цехах завдяки постійній його циркуляції повітря. Для Кунце забезпечення ідеальних умов праці для своїх співробітників є головним пріоритетом - кондиціонери повинні бути непомітними для працюючих  людей, наприклад, не повинно бути протягів.

Оскільки кут нагнітання повітря може бути відрегульований індивідуально, це гарантує всеохоплююче нагрівання та охолодження всієї площі залів.

Вбудований розподільник повітря Air-lnjector  непомітно постачає відфільтроване, нагріте або охолоджене повітря в приміщення.

Потужні агрегати TopVent® і RoofVent® обслуговують  великий об’єм, тому для створення бажаних умов потрібні лише декілька блоків, навіть у виробничих цехах з високими стелями.


Довгострокове партнерство та індивідуальна підтримка
Кунце дійсно цінує відмінне обслуговування клієнтів та якість агрегатів. Співпраця була ідеальною з самого початку, і Кунце вважає, що Hoval пропонує найкращу підтримку: «Обслуговування клієнтів Hoval дає нам безпеку. Ми знаємо, що можемо розраховувати на підтримку Hoval в будь-який час, але, на щастя, нам ще не довелося звертатися до нього поза запланованими візитами".
Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.