Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Технічний семінар HOVAL 2019

28.06.2019

технічний семінар Hoval 2019.pngВ червні 2019 року в Австрії  в м. Відень відбувся технічний семінар, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції. На семінарі були присутні фахівці з усієї Європи. Від України участь брав Олег Корнієнко - керівник відділу промислової вентиляції компанії «Ліконд», офіційного дистриб’ютора компанії Hoval в Україні.

Протягом 4 днів учасники зустрічі були ознайомлені з новими розробками компанії Hoval – повністю децентралізованими припливними та рециркуляційними агрегатами RoofVent RP та TopVent TP, що поєднані з тепловими насосами.

Суттєву увагу під час семінару було приділено новій версії системі керування TopTronic C, що дозволятиме легко поєднувати нові вентиляційні системи, а також програмі підбору обладнання Hoval HK-Select 2019.

Завершився семінар колективною роботою в групах щодо підбору кліматичних систем з тепловими насосами для типових об’єктів.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.