Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Компанія Hoval видала керівництво для проектування систем кондиціювання дата-центрів ServeLine.

08.08.2014

Hoval ServeLine handbook.JPGДата-центри забезпечують зберігання цінної бізнес-інформації на серверах, а функціонування серверів пов'язано з великим споживанням енергії та виділенням надлишкового тепла. Головні вимоги до систем кондиціювання повітря в таких приміщеннях - це найвища надійність, низькі витрати на енергію та експлуатацію, можливість модульного нарощування, низький рівень шуму, наявність ефективних повітряних фільтрів для захисту обладнання і невеликі розміри.

Компанія Hoval створила таку ідеальну кліматичну систему для дата-центрів - ServeLine. Ця система на базі адіабатичного випаровування дозволяє скоротити витрати на енергію та забезпечити регламентовані кліматичні умови в серверних приміщеннях.

ServeLine - це не просто енергоефективна система, але й система, що повністю відповідає всім жорстким кліматичним вимогам дата-центрів.

За цим посиланням Ви маєте можливість отримати останню версію Керівництва для ServeLine.

Завантажити керівництво
Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.