Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Інтерв'ю Володимира Степури, директора компанії Ліконд, і Стефана Едера, керівника кліматичного підрозділу компанії Hoval на виставці MCE'2014

26.03.2014
СЕ: Пане Степура, щиро вітаємо на нашому стенді, на стенді Hoval на виставці Mostra Convegno.
ВС: Щиро дякую!

СЕ: Дозвольте мені представити пана Степуру – директора компанії Ліконд. Ліконд є партнером Hoval в царині кліматичних технологій в Україні протягом трьох років. Після трирічної співпраці з Hoval які Ваші враження щодо компанії, щодо технологій та рішень, які ми здатні запропонувати, та які сильні стороні компанії Hoval?
ВС: По-перше, щиро дякую за запрошення. Дійсно, наша компанія працює з всесвітньо відомою компанією Hoval вже 3 роки і ми дуже задоволені цією співпрацею. Hoval – це світовий лідер систем опалення, систем кліматизації та систем кондиціювання. Дуже важливим для нас є те, що компанія Hoval пропонує комплексні рішення. Ми, використовуючи досвід компанії Hoval, впроваджуємо технології компанії Hoval на українському ринку. Ті переваги, які компанія Hoval має над своїми конкурентами на світовому ринку, ми використовуємо на ринку України. Я думаю, цей досвід, який ми можемо перейняти у компанії Hoval по пропонуванню комплексних систем, ми будемо використовувати у себе на ринку і пропонувати рішення в галузі найбільш високого рівня комфорту.

СЕ: Як Ви знаєте, Hoval продає Клієнту рішення, продає додану вартість для всього періоду життєвого циклу. Таким чином, для підготовки ринку, навчання проектувальників вимагається досить тривалий час. За ці три роки ви виконали відмінну роботу в вашій країні. Які ваші очікування від майбутнього з цими технологіями та рішеннями в вашій країні?
ВС: Дійсно, як я казав раніше, пропонує комплексні рішення. І дійсно, що відрізняє компанію Hoval – це розрахунок всіх витрат, з яких складається життєвий цикл обладнання. Компанія Hoval пропонує обладнання і комплексні рішення, які дозволяють нам дивитися в майбутнє з перспективою. Так, зараз не найкращі часи в Україні, всі знають про політичну ситуацію. Але ті рішення, ті технології які закладені в обладнання компанії дозволяють нам використовувати цей досвід і пропонувати на ринку України. Все одно, політична криза мине, і , я думаю, за допомогою наших європейських колег Україна буде розвиватися ще швидше, чим це було в минулому. І ми зможемо використати весь той потенціал, який є в обладнанні під всесвітньо відомою маркою Hoval.

ВС: Пане Едер, які результати діяльності компанії Hoval в 2013 році?
СЕ: Я щасливий поінформувати вас, що ми були дуже успішними майже в усіх наших бізнес сегментах в 2013. Ми покращили наші позиції на ринках більшості країн. Підрозділ кліматичних технологій має зростання 15%, що робить Hoval щасливим. Якщо ми візьмемо підрозділ рекуперації енергії ( як ви знаєте, ми виробляємо пластинчасті та роторні теплообмінники для зберігання енергії в установках обробки повітря) ми мали зростання трохи більше 20%.

ВС: Дякую. Розкажіть, будь ласка, про плани підрозділу кліматичних систем на 2014 рік.
СЕ: Ми цілком оптимістично дивимось і на 2014-й. Ми продовжуємо нашу стратегію зростання в європейських країнах. Ми намагаємося витрачати більше часу з ключовими особами, з проектувальниками, для того, щоб їх навчити та пояснити їм особливості наших рішень, а також пояснити додаткові вигоди. Ми впевнені, що можемо продовжити політику нашого зростання. Однак ми ставимо цілі й поза межами Європи. Ми будемо зміцнювати наш позиції в Азії і побудуємо друге виробництво кліматичного обладнання для ще більшого проникнення на азійські ринки, особливо в Китай. Ми також плануємо розпочати роботу підрозділа рекуперації енергії в Північній Америці.

ВС: Яке нове кліматичне обладнання компанії Hoval з’явиться на європейському ринку в найближчому майбутньому?
СЕ: Компанія Hoval є достатньо інноваційною і нашою ціллю є пропонування нових технологій, нових рішень значно раніше, ніж це роблять наші конкуренти. В цьому випадку ми запропонуємо ринку нову генерацію установок RoofVent. RoofVent є установками для обігріву, охолодження та вентиляції великих будівель. Ця установка повністю відповідатиме Директиві Lot 6. Lot 6 є Директивою Євросоюзу з енергоефективності, що вступить в силу з 2016 року. І ми вже в 2014 році готові запропонувати ринку цю нову технологію. Ми також додали вдосконалене рішення для застосування в Центрах обробки даних. З системою непрямого природнього охолодження (фрі кулінгу) ви можете економити велику кількість енергії механічного охолодження Центрів обробки даних. Ще один напрям - відновлення енергії з повітря, що насичене масляними випаровуваннями, в промислових приміщеннях.
Ключова річ, і ми будемо продовжувати цю стратегію, - це продаж Клієнту доданої вартості, виміряної до вартості всього життєвого циклу. Все це буде наслідком виконання науково-дослідних робіт і ми будемо це робити і в майбутньому.
Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.