Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

15.12.2020

Як корпорація Hoval протидіє коронавірусу

Поточна ситуація навколо коронавірусу на даний момент викликає невизначеність у всьому світі. Тому ми хотіли б повідомити вам про заходи, які вживає корпорація Hoval для захисту своїх клієнтів, ділових партнерів та працівників.

29.10.2020

Вентиляційні технології: вдосконалення дизайну логістичних центрів

Під час проектування систем вентиляції та кондиціонування для логістичних залів завжди застосовуються базові принципи аеродинаміки, незалежно від конкретних вимог до температури в приміщені.

16.06.2020

Ідеальний мікроклімат

Обладнання Hoval забезпечило ідеальний клімат у виробничих залах Salvagnini з 1996 року.

18.05.2020

Пандемія коронавірусу: що слід враховувати при використанні системи вентиляції в житлових приміщеннях

Існує незліченна кількість теорій щодо коронавірусу та шляхів його поширення. Перевірка фактів компанією Hoval звертає вашу увагу на те, що слід враховувати в роботі системи вентиляції житлових приміщень під час пандемії.

22.04.2020

Вентиляція промислових цехів: монтаж та керування децентралізованими системами вентиляції

Децентралізовані вентиляційні установки розподіляються по площі  приміщення і встановлюються або на даху, або під стелею. Цей метод  скорочує роботи з проектування та монтажу та не витрачає дорогоцінний простір.

28.02.2020

Промислова вентиляція: вдосконалення проектів для виробничих цехів

Якщо вентиляційні системи мають бути ефективними та економічними, важливо враховувати впливи повітряних потоків у приміщенні та припливного повітря дуже ретельно.

23.01.2020

Чисте повітря промислових об’єктів, користь від здорового мікроклімату та зниження експлуатаційних витрат.

Hoval ProcessVent® - компактні агрегати - для вентиляції, обігріву та охолодження промислових приміщень  з високим рівнем рекуперації енергії забрудненого технологічного повітря.

01.10.2019

5 порад Hoval щодо опалення та економії енергії

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете стабільно зменшити споживання енергії та, відповідно, витрати на опалення вашого житла.

19.09.2019

Масштабна економія енергії

Сьогодні багато компаній надають великого значення енергозаощадливим, екологічно чистим методам виробництва - як з економічних причин, так і з метою задоволення законодавчих вимог щодо екологічності та здорових умов праці.

29.08.2019

Hoval застосовує системний підхід до опалення та вентиляції у великих логістичних центрах

Ця логістична компанія є однією з найбільших у Хорватії. Зараз вона будує новий логістичний центр поруч з столицею і Hoval пропонує комплексне рішення.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.