Hoval
О компании Hoval
Объекты
Пресс-центр
Продукция
Документация
Контакты
Авторизация пользователя
Регистрация Забыли пароль?

Пресс-центр

30.09.2021

Porsche Австрія покладається на сучасні рішення кліматизації приміщень

У центрі продажу запчастин Porsche TVZ у Вальс-Зіценхаймі, федеральна земля  Зальцбург, було прийнято рішення використати систему кліматизації приміщень від Hoval для опалення складського комплексу.

02.08.2021

Поточна інформація про COVID-19 у Князівстві Ліхтенштейн

У громадському транспорті необхідно носити маску. Сектор гостинності та ресторани відкриті. Відкриті всі загальнодоступні заклади (такі як музеї, бібліотеки, фітнес -центри, спортивні центри тощо). Публічні заходи дозволені для груп до 1000 осіб. Для приватних подій не існує обмежень по кількості людей.

05.07.2021

Клімат в приміщенні як засіб досягнення кліматичних цілей

Ще в 2012 році містечко Хольцкірхен у Верхній Баварії в Німеччині вирішило, що хоче отримувати електроенергію та тепло від геотермальної енергії, мотивуючи це головним чином своєю стурбованістю щодо захисту клімату.

08.06.2021

Нове покоління вентиляційних агрегатів великих залів для ще більш ефективного опалення та вентиляції

Компанія Hoval у 2021 році випускає на ринок інноваційне рішення щодо кондиціонування повітря великих залів за допомогою агрегатів RoofVent® RG та TopVent® gas

30.04.2021

Модульні. Надійні. Чудові.

Створюючи новий виробничий цех, фахівець з промислових об’єктів компанії PMS Elektro- und Automationstechnik GmbH обрав системне рішення від Hoval. Загалом 14 агрегатів RoofVent® і TopVent®, кожен у поєднанні з тепловим насосом, створюють чудовий клімат у приміщенні.

15.12.2020

Як корпорація Hoval протидіє коронавірусу

Поточна ситуація навколо коронавірусу на даний момент викликає невизначеність у всьому світі. Тому ми хотіли б повідомити вам про заходи, які вживає корпорація Hoval для захисту своїх клієнтів, ділових партнерів та працівників.

29.10.2020

Вентиляційні технології: вдосконалення дизайну логістичних центрів

Під час проектування систем вентиляції та кондиціонування для логістичних залів завжди застосовуються базові принципи аеродинаміки, незалежно від конкретних вимог до температури в приміщені.

16.06.2020

Ідеальний мікроклімат

Обладнання Hoval забезпечило ідеальний клімат у виробничих залах Salvagnini з 1996 року.

18.05.2020

Пандемія коронавірусу: що слід враховувати при використанні системи вентиляції в житлових приміщеннях

Існує незліченна кількість теорій щодо коронавірусу та шляхів його поширення. Перевірка фактів компанією Hoval звертає вашу увагу на те, що слід враховувати в роботі системи вентиляції житлових приміщень під час пандемії.

22.04.2020

Вентиляція промислових цехів: монтаж та керування децентралізованими системами вентиляції

Децентралізовані вентиляційні установки розподіляються по площі  приміщення і встановлюються або на даху, або під стелею. Цей метод  скорочує роботи з проектування та монтажу та не витрачає дорогоцінний простір.

Copyright © 2011-2012, HOVAL
Тел: +380 44 238-61-21
Компании Hoval Aktiengesellschaft и ООО Ликонд не несут какой-либо ответственности за прямые или косвенные убытки, понимаемые в самом широком смысле, вытекающие из прямого или косвенного использования и или трактовки материалов, представленных на данном сайте, а также неточностей перевода.